Elektroniczna Obsługa Klienta PGE zyskuje zwolenników

Definicja – Co Elektroniczny Elektroniczne Zarządzanie?

Elektroniczne zarządzanie relacjami z klientem eBOK, nie jest niczym innym jak zastosowaniem technologii internetowych, takich jak e-maile, strona internetowa, czat, forów oraz nowatorskie rozwiązanie jak mBOK do ​​osiągnięcia wyznaczonych celów. Obsługa Klienta w PGE to dobrze zorganizowany i skoordynowany proces, a narzędzie online, mają automatyzować procesy marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.

Skuteczna obsługa klienta zwiększa efektywność procesów, jak również usprawnia interakcje z klientami oraz umożliwia przedsiębiorstwom dostosować produkty i usługi, tak, aby w 100 procentach spełniały indywidualne potrzeby klientów.

Elektroniczne zarządzanie relacjami z klientem zapewnia szybszą interakcję pomiędzy firmą a setkami klientów. Z PGE eBOK korzysta już ponad 140 tys. odbiorców. Proces komunikacji łączy oprogramowanie, sprzęt, wytyczne ukierunkowane na  wspieranie strategii biznesowych znane w całym przedsiębiorstwie.

Masowe wdrażanie elektronicznego zarządzania relacjami z klientem jest umotywowane nie tylko wszechobecnym dostępem do Internetu i posiadaniem urządzeń, takich jak laptopy, urządzenia mobilne, komputerów stacjonarnych i smart-fonów. Oprogramowanie  jest jednak, nakierowane aby lepiej zrozumieć klienta i zapewnić mu satysfakcję, dać poczucie, że 24 h/ 7 dni może skontaktować się ze sprzedawcą. eBOK śledzi historię klienta za pośrednictwem wielu kanałów w czasie rzeczywistym, tworzy i utrzymuje bazę analityczną i optymalizuje relację klienta w trzech aspektach:

  1. Płatności – rachunki za prąd, archiwalne i bieżące;
  2. Zużycie energii  – pełen monitoring, możliwość cofnięcia się w czasie i przeanalizowania profilu odbiorcy;
  3. Komunikacja – możliwość złożenia skargi i reklamacji, pobieranie wzorów pism.

Typowa strategia wdrażania platform typu eBOK, polega na zbieraniu informacji o klientach, historii transakcji oraz informacji o produkcie. Następnie analizuje charakterystykę klientów, aby móc w przyszłości zagwarantować:

  • Lepsze relacje z klientami, obsługa i wsparcie,
  • Dopasować zachowań klientów z odpowiednimi ofertami i cennikami prądu,
  • Zwiększenie satysfakcji i lojalności klientów,
  • Większa wydajność i redukcja kosztów,
  • Zwiększył przychody w firmie poprzez zmiany dostawcy energii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2019 PGE BOK | ScrollMe by AccessPress Themes